Francuski

Bonjour!

Marzysz o wakacjach w olśniewającej Prowansji, a może o tym, by zobaczyć świat z Wieży Eiffla? Pospacerować szlakiem Amelii czy Coco Chanel?  Spotkałeś się jednak z sądem, że Francuzi są bardzo czuli na punkcie własnego języka? Nie pozwól, by lęk przed językową konfrontacją z Paryżanami zahamował realizację Twoich pragnień! Dzięki ofercie szkoły językowej PROGRESS nie tylko opanujesz tajniki języka francuskiego, ale i przełamiesz barierę językową. Tym samym w pełni będziesz mógł się cieszyć smakiem dobrego wina, serów, czy jeśli zaliczasz się do osób, które poszukują nowych doznań -  żabich udek.

PROGRESS zapewni Ci kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Lekcje są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów. W sposób bezstresowy wyjaśnią ci oni niuanse języka francuskiego, odkryją przed Tobą tajemnice gramatyki i będą Twym przewodnikiem w labiryntach słów. Dzięki przyjemnej atmosferze w łatwy sposób pokonasz barierę językową.

Oferujemy kursy w małych grupach – do 8 osób. Ponadto rodzaj oraz czas zajęć można dostosować do własnych potrzeb, lekcje bowiem odbywają się do późnego wieczora, co ułatwia pogodzenie nauki języka z codziennymi obowiązkami. To właśnie specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy nasze propozycje:

Kurs standardowy to:

zajęcia już od poziomu początkującego (A1) do poziomu zaawansowanego (C2). Odbywają się one dwa razy w tygodniu po dwie godziny (120 lekcji rocznie). Kurs ten kładzie nacisk na komunikację, dlatego nastawiony jest przede wszystkim na ćwiczenie umiejętności mówienia.

Kurs maturalny to:

przygotowanie do matury pisemnej i ustnej, podstawowej lub rozszerzonej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny (102 lekcje rocznie). Kurs zaczyna się w październiku  i kończy na krótko przed datą egzaminu pisemnego z tego języka.

Oferujemy również kursy indywidualne. W ich przypadku ilość godzin i program zajęć możesz dostosować do własnych potrzeb.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń pod numer 880-700-973 , 506-262-227 lub napisz e-mail na adres: biuro@progresszkola.pl. W ten sposób możesz również umówić się na bezpłatny test, na podstawie którego będziemy mogli ocenić Twój poziom zaawansowania i wraz z Tobą wybrać optymalną dla ciebie formę nauki.

„Francja-elegancja”- ktoś powie,

lecz w PROGRESSIE się dowie,