Włoski

Chwyć się za włoski!

Buongiorno!

Jeśli sądzisz, ze Italia to tylko pizza, spaghetii i wino, to koniecznie przyjść do PROGRESSU. Z nami przekonasz się, jak naprawdę smakują Włochy! Odkryjesz bogactwo tego kraju i tajemnice włoskiego temperamentu! Dzięki wspaniałej atmosferze i umiejętnościom naszych lektorów nie straszna Ci będzie konfrontacja z mafią sycylijską, a aromat capuccino umili włoskie pogawędki.

W naszej szkole oferujemy Ci kursy na każdym poziomie zaawansowania o dogodnych dla Ciebie porach (również w godzinach wieczornych). Lekcje są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów. W sposób bezstresowy wprowadzą Cię oni w tajniki języka włoskiego, odkryją przed Tobą gramatyczne zagadki i będą Twym przewodnikiem w labiryntach słów. Z ich pomocą przeskoczysz barierę językową.

Oferujemy kursy w małych grupach –do 8 osób! Rodzaj zajęć zaś można dostosować do własnych potrzeb. To właśnie specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy nasze propozycje:

Kurs standardowy to:

zajęcia na poziomach zaawansowania od poziomu początkującego (A1) do poziomu zaawansowanego (C2). Odbywają się one dwa razy w tygodniu po dwie godziny (120 lekcji rocznie). Kurs ten kładzie nacisk na komunikację, dlatego nastawiony jest przede wszystkim na ćwiczenie umiejętności mówienia.

Kurs maturalny to:

przygotowanie do matury pisemnej i ustnej, podstawowej lub rozszerzonej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny (102 lekcje rocznie). Kurs zaczyna się w październiku  i kończy na krótko przed datą egzaminu pisemnego z tego języka.

Oferujemy również kursy indywidualne. W ich przypadku ilość godzin i program zajęć możesz dostosować do własnych potrzeb.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zadzwoń pod numer 880-700-973, 506-262-227  lub napisz e-mail na adres: biuro@progresszkola.pl. W ten sposób możesz również umówić się na bezpłatny test, na podstawie którego będziemy mogli ocenić Twój poziom zaawansowania i dobrać odpowiedni sposób nauki.

Twoi znajomi mówią, że włoski jest łatwy? Sprawdź to sam!