os. Oświecenia 3/27, 31-635 Kraków
 

Dorośli

W dzisiejszym świecie ludzie chcą i muszą stale pracować nad sobą, rozwijać się i ciągle się uczyć. Obecnie bardzo potrzebna stała się znajomość języków obcych. Angielski lub niemiecki zapewne przyda się w pracy, na studiach, na wyjeździe wakacyjnym i służbowym jak również w wielu sytuacjach w miejscu tak pełnym obcokrajowców jak nasz piękny Kraków.

W Progressie prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania od poziomu podstawowego aż po poziom biegłości językowej CPE. Zajęcia są prowadzone nie tylko przez polskich lektorów lecz także przez rodowitych Anglików lub Amerykanów ( Native Speakers). Uczestnicy kursu mają kontakt z “żywym językiem”, możliwość przełamania bariery językowej i swobodnego wypowiadania się.

Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach (max 8 osób) oraz w bezstresowej atmosferze. Wieczorne godziny zajęć spełniają wymogi studiujących oraz pracujących słuchaczy. Tematyka kursu oraz stopień trudności jest dopasowany do poziomu zaawansowania językowego oraz zainteresowań słuchaczy.Kurs obejmuje 132 lekcji rocznie (4 godziny tygodniowo).

Zadzwoń 880-700-973 lub napisz e-mail progresszkola@op.pl aby umówić się na bezpłatny test kwalifikacyjny i zacznij naukę w Progressie.

Organizujemy również kursy językowe dla firm i instytucji. Program, tematyka oraz ilość godzin jest dostosowana do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Oferujemy pomoc przy podziale na grupy pod względem zaawansowania oraz dobór materiału odpowiedni do oczekiwań pracowników.